آیت الله مجتهد شبستری

آیت الله مجتهد شبستری در گفت‌وگو با رسا: تمامی اقدامات سپاه، انقلابی است | راهپیمایی اربعین نشان از نصرت الهی است

به گزارش دفتر آیت الله محسن مجتهد شبستری، معظم له در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با اشاره به بازداشت سر شبکه ضد انقلاب از سوی سازمان اطلاعات سپاه، گفت: تمامی اقدامات سپاه، انقلابی و پسندیده است و خداوند بر توفیقاتشان بیافزاید.

وی ادامه داد: روح الله زم در آمدنیوز سمپاشی ها، تهمت‌ها و مطالب مضری علیه جمهوری اسلامی منتشر کرده و مزدور بیگانگان بودنش محرز است. امید آنکه این قبیل افراد معاند و ضد انقلاب هرچه زودتر محاکمه و مجازات شوند و دستشان از ادامه اقدامات مجرمانه کوتاه شود.

عضو مجمع تشخیص مصلت نظام در ادامه سخنان خود با اشاره به راهپیمایی اربعین حسینی (ع) اظهار داشت: حضور میلیونی شیعیان و دوستداران اهل بیت (ع) در راهپیمایی اربعین نشانگر بیداری ملت‌ها است که این حرکت یک نوع استکبار ستیزی و طرفداری از حق و حقیقت است.

وی افزود: «لبیک یا حسین» گفتن راهپیمایان اربعین پاسخی به ندای «هل مِن ناصر یَنصُرُنى» امام حسین (ع) در روز عاشورا و تحقق فرمایش معصومین (ع) است که فرمودند؛ «ان للحسین محبه مکنونه فى قلوب المؤمنین».

اربعین حسینی عامل بازدارنده از شر دشمنان است

نماینده مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود، ابراز داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ این اجتماع عظیم نشان از نصرت الهی است که سال به سال با افزایش زائران و شرکت کنندگان در راهپیمایی بیشتر متجلی می‌شود و قطعا این مانور عظیم با شعار «الحسین یجمعنا» عاملی بازدارنده از شر دشمنان اسلام و مستکبران است.

وی در پایان افزود: استکبار جهانی از این تجمع بی سابقه مسلمانان و علاقه مندان به خاندان رسالت که از قومیت‌ها و ملیت‌های مختلف هستند حساب برده و البته خاری بر چشم وهابیت و تکفیری‌ها است

لینک خبر در خبرگزاری رسا؛

https://b2n.ir/70072