تاخیر دولت در پرونده حقوق‌های نجومی دیگر جایز نیست.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ حضرت آیت الله محسن مجتهدشبستری با اشاره به انتقاد رهبر انقلاب از روشن نشدن وضعیت حقوق‌های نجومی اظهار داشتند: رسیدگی به پرونده متخلفان حقوق‌های نجومی مطالبه رهبر انقلاب و مردم است و انتظار دارند این مسئله که خیانت در بیت‌المال است هرچه زودتر رسیدگی شود.
  • معظم له با تاکید بر اینکه پرونده حقوق‌های نجومی یک پرونده عادی نیست، با طرح این پرسش که عدم پاسخگویی دولت در این زمینه یک اتفاق مجهول است، افزودند: دولت باید در این زمینه پاسخگو باشد و انتظار می‌رود که زودتر کاری انجام دهد.
  • نماینده امام خامنه ای (دام برکاته) تاکید کردند: اگر تاکنون درباره رسیدگی به پرونده حقوق‌های نجومی تاخیری شده با توجه به تاکید رهبر انقلاب دیگر این تاخیر جایز نیست و متخلفان باید مجازات شوند و این پول‌ها به بیت‌المال بازگردد.
  • امام جمعه تبریز درباره بخش دیگری از سخنان رهبر انقلاب در خصوص برجام، اظهار داشتند: تشخیص تیم مذاکره‌کننده این بوده که از سوی طرف مقابل نقض عهد نمی‌شود و توافقی که کرده‌اند انجام خواهد شد اما با این نقض عهد و پیمان‌شکنی مواجه شدند.
  • حضرت آیت‌الله مجتهد شبستری در پایان با بیان اینکه بازنده اصلی طرف مقابل است که نقض عهد کرده، تصریح کردند: تیم مذاکره‌کننده باید با صبر مذاکرات را پیش می‌بردند تا مشکلات مفاد برجام کمتر شود.