سرگردانی روانی و سقوط اخلاقی در جوامع غربی، حاصل دور بودن از یادخدا و بی توجهی به معنویات است.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ پیش از ظهر امروز، حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری در مراسم تجلیل از برنامه سازان برتر صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در اجلاس سراسری نماز اظهار داشتند: تبلیغ و گسترش فرهنگ نماز  راهکار موثری برای نهادینه شدن معنویات در جامعه است و در این میان رسانه ملی حرف اول را می زند.
  • نماینده امام خامنه ای (دامت برکاته) در ادامه فرمودند: رتبه های نخست کشوری در حوزه تبلیغ نماز و قرآن نشان از عزم جدی مسئولان صدا و سیمای استان برای فرهنگ سازی معنویات دارد.
  • حضرت آیت الله مجتهد شبستری همچنین با اشاره به آثار تربیتی نماز ابراز داشتند: اقامه نماز، اعتقاد به قدرتی فوق قدرت های جهانی را در انسان تقویت و کبر و غرور را از نهاد جامعه پاک می کند.
  • نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، سرگردانی روانی و سقوط اخلاقی را در جوامع غربی، حاصل دور بودن از یادخدا و بی توجهی به معنویات دانست و تاکید کردند : برای جلوگیری از انحطاط جامعه اسلامی باید بیش از پیش به اقامه نماز به خصوص نمازهای جماعت در مساجد و ادارات توجه کنیم./