قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) حرف اول را در عرصه اقدام و عمل می‌زند./ پروژه‌هایی که قرارگاه در داخل و خارج از کشور انجام می‌دهد مایه افتخار کشور است.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری در دیدار مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به خدمات ارزشمند سپاه پاسدران انقلاب اسلامی در دوران پیروزی انقلاب، اظهار داشتند: این نهاد مقدس که به دستور امام رضوان الله علیه تاسیس شد، یک مرکزی است که در آن خیر کثیری وجود دارد.
  • نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به رشادت های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ابراز داشتند: این نهاد انقلابی در دوران سازندگی با قدرت وارد کار شد و در کنار این ها در حوزه‌های فرهنگی نیز نقش بسیار فعالی داشت و امروز نیز مانند گذشته هم در عرصه دفاع و صیانت از انقلاب و هم کار فرهنگی فعال است.
  • امام جمعه تبریز با بیان اینکه ۸سال دفاع مقدس خرابی ها و هزینه های بسیاری را به دنبال داشت، بیان فرمودند: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) با هدف ترمیم خرابی های جنگ که یک امر لازم بود شکل گرفت، هیچ یک از مراکز سازندگی کشور امروز به اندازه قرارگاه خاتم سرعت و دقت لازم را ندارند. با مقایسه بین فعالیت‌های قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و دیگر ارگان‌های این قرارگاه حرف اول را در عرصه اقدام و عمل می‌زند.
  • نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به عوامل موفقیت قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)، خاطرنشان کردند: وجود اخلاص و کم بودن بروکراسی اداری از ویژگی های بارز قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) است.
  • رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع)، با بیان اینکه تا به امروز گزارشی از نقض پروژه های قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) را نشنیده ایم، افزودند: جهاد سازندگی نیز در طول دهه‌های گذشته فعالیت های بسیار و خدمات ارزنده ای را انجام داده اما برخی پروژه های آن بر خلاف این قرارگاه استحکام لازم را ندارند.
  • حضرت آیت الله مجتهدشبستری فعالیت های قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) را قابل تقدیر و ارزنده دانست و فرمودند: پروژه‌هایی که قرارگاه در داخل و خارج از کشور انجام می‌دهد مایه افتخار کشور است./