لغزش فرد معمولی با لغزش فرد حزب اللهی و خانواده شهداء فرق دارد ..

  • به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي و امام جمعه تبريز؛ حضرت آيت الله محسن مجتهد شبستري، پيش از ظهر امروز در دیدار اعضای اجرایی ستاد شاهد استان اظهار کردند: شهداءء از مقام والایی در جامعه برخوردارند زیرا بالاتر از کاری که آنها کردند و از جان و مال خود در راه دین، ارزش های دینی و وطن گذشتند چیزی متصور نیست از این رو وظیفه داریم همواره شهداء را یاد و احترام یادگاران آنها را نگه داریم. مسئولان با دیدن فرزندان شاهد، باید خدمات ارزنده شهداء را یاد و از آن درس بگیرند.
  • نماینده امام خامنه ای (دام ظله) همچنین به سرمایه گذاری دشمن بر روی فرزندان شهداء اشاره و افزودند: دشمن زمانی که از طریق جنگ فیزیکی راه به جایی نبرد از طریق جذب نیروهای بسیجی، روحانیون، خانواده شهداء و فرزندان شهداء وارد عرصه شده و تلاش دارد تا آنها را از مسیر شهداء منحرف و به سمت خود جذب کند. مسئولان باید در قبال فرزندان شهداء، احساس مسئولیت بیشتری کرده و آنها را آن گونه که اسلام می خواهد تربیت کنند.
  • معظم له در ادامه سخنان خود تاکید کردند؛ رسیدگی به خانواده شهداء از نظر اقتصادی لازم است اما بالاتر از کمک های مالی، کمک فرهنگی است زیرا خانواده شهداء و فرزندان شهداء یادگاران شهداء هستند و اگر در آنها انحرافی دیده شود دشمن بهره برداری خواهد کرد. لغزش فرد معمولی با لغزش فرد حزب اللهی و خانواده شهداء فرق دارد زیرا با لغزش این افراد نظام زیر سوال می رود و دشمن شاد می شود. انتظاری هم که در این میان از فرزندان شهداء و جانبازان داریم این است برای جامعه الگو باشند و برای نظام جمهوری اسلامی مایه زینت شوند./