نیروی های مسلح ما “تلاویو و حیفا” را در عرض چند ساعت با خاک یکسان خواهند کرد./ ۲۲بهمن کامل ترین مصداق یوم الله و مقدمه آن ۱۹بهمن روز نیروی هوایی است.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ صبح امروز، حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری در مراسم گرامیداشت روز نیروی هوایی در پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز اظهار داشتند: در جواب ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و همفکرانش می گوییم؛ اگر گزینه های شما روی میز است نیروهای مسلح ما هم دست شان روی ماشه است. دشمنان بدانند؛ اگر کوچکترین اقدام نسنجیده ای بر علیه ایران داشته باشند، نیروی های مسلح ما “تلاویو و حیفا” را در عرض چند ساعت با خاک یکسان خواهند کرد.
  • نماینده امام خامنه ای (دام ظله) با بیان اینکه روحیه و ولایت پذیری و ایمان قوی نیروهای مسلح بیش از گذشته است، خاطرنشان کردند: وحدت فوق العاده ای بین مردم و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که قابل تقدیر است. نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس درخشید و دشمن را به زانو در آورد.
  • حضرت آیت الله مجتهد شبستری با بیان اینکه ۲۲بهمن کامل ترین مصداق یوم الله و مقدمه آن ۱۹بهمن روز نیروی هوایی است، ابراز داشتند: در شرایطی که کسی باور نمی کرد نیروهای نظامی با  انقلاب بیعت کنند و به مردم بپیوندند نیروی هوایی این روز تاریخی را به وجود آوردند و با رهبر کبیر انقلاب بیعت کردند.
  • نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در ادامه افزودند: رژیم پهلوی و درباریان باور نمی کردند به وسیله امکانات و تجهیزاتی که در ارتش تحت فرمان آنها وجود داشت ضربه شکننده ای به پیکر نظام پهلوی زده شود./