وجود افراد ولائی و متعهد به انقلاب در سازمان ها و ارگان ها از هر جهت مفید است./ چه در کارهای فردی و چه دسته جمعی حرکت باید برای خدا باشد.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ ابوالفضل روح اللهی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی به همراه مسئولین با حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری، در بیت معظم له دیدار و گفتگو کردند.
  • در این دیدار نماینده امام خامنه ای (دام ظله) با اشاره به تاثیرات افراد ولائی و متعهد به انقلاب در جامعه، اظهار داشتند: اگر در سازمان ها و ارگان ها افراد ولائی و متعهد به انقلاب باشند، قطعاً تاثیراتی در اعضای آن اداره محترم و در جامعه دارند و وجودشان از هر جهت مفید است.

    img_0078

  • امام جمعه معزز تبریز، صداقت و امانت داری را از جمله فضیلت های افراد ولایت مدار برشمرد و ابراز داشتند: کسانی که ولایت مدار هستند، قطعاً متعهد نیز خواهند بود و در مسیر آموزه های دینی حرکت خواهند کرد، وجود چنین اشخاصی در سازمان ها و ارگان های دولتی جمهوری اسلامی و هر جمعی که باشند قطعاً مفید و مثمرثمر خواهد بود.
  • نماینده مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه تمامی سازمان ها و ادارات دولتی در نظام جمهوری اسلامی مرکز خدمت هستند، افزودند: افرادی که در این نهاد ها خدمت می کنند، برای اینکه به اسلام و نظام جمهوری اسلامی کمک می کنند، خدمت شان عبادت است.
  • رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع)، مردم سالاری دینی را از جمله مزیت های نظام جمهوری اسلامی برشمرده و اظهار داشتند: خدمت در این نظام مثل زمان طاغوت و دولت های گذشته نیست، چون نظام مردمی است و خدمت در نظامی که در رأس هرم، مجتهد جامع الشرایطی قرار گرفته، مخصوصاً خدمت اگر توام با اخلاص باشد، لذا عبادت است و نزد پروردگار متعال اجر دارد.

    img_0069

  • حضرت آیت الله مجتهد شبستری با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (ص)، خاطرنشان کردند: چه در کارهای فردی و چه دسته جمعی حرکت باید برای خدا باشد. مسئله اخلاص و خلوص نیت در کارها و حرکت برای خدا، بسیار نزد پروردگار مورد توجه و عنایت قرار گرفته است. امیدواریم تمام عزیزانی که در نهادها و سازمان ها خدمت می کنند، برای خدا و انگیزه شان خدمت باشد./