پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق مدیر حوزه علمیه تهران در پی ارتحال حضرت آیت الله محسن مجتهدشبستری(ره)

انا لله و انا الیه راجعون

اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدها شیء

ارتحال فقیه مجاهد حضرت آیه الله حاج شیخ محسن مجتهد شبستری طلب ثراه را به رهبر معظم انقلاب اسلامی ، علماء وروحانیت استان تهران ، شاگردان ارجمند و به ویژه به خاندان و بیت مکرم ایشان تسلیت و تعزیت عرض می کنم و علو درجات برای آن فقید سعید و صبر و شکیبایی و پاداش نیک الهی برای بازماندگان محترم ایشان از خداوند متعال خواستارم.

این عالم وارسته که خوشه چین اعاظمی همچون حضرات آیات سید حسین بروجردی، امام خمینی، سید محمد محقق داماد، سید محمد رضا گلپایگانی و میرزا هاشم آملی( قدس الله اسرارهم) بودند، تا واپسین روزهای پر برکت خود همواره از ارادتمندان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بودند.

سوابق درخشان این استاد فقید دروس خارج حوزه علمیه تهران در مبارزه در خط مقدم علیه رژیم فاسد پهلوی قبل از انقلاب و عهده دار بودن مسئولیت های سنگین همچون نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری، نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، عضویت در شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز،عضویت در مجمع تشخیص مصلحت تولیت مدرسه علمیه ایروانی (ره) تهران برگ زرینی است در زندگی این مجاهد خستگی ناپذیر.

خدمات آن مرحوم در عرصه علمی و تالیفات و تربیت طلاب و فضلاء در مدرسه علمیه ایروانی از حسنات ماندگار وی بشمار می آید و ضایعه فقدان ایشان بر حوزه علمیه تهران بسیار سنگین خواهد بود.

عاش سعیدا و مات سعیدا.