اعلام آمار و ارقام مشکلات مردم را حل نمی کند./ این انقلاب هنوز هم برای اسلام شهید می دهد.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری، در همایش بصیرت با محوریت ولایت فقیه، امنیت پایدار و اقتصاد مقاومتی که به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر در مسجد اعظم المهدیه شنب غازان تبریز برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مدافع حقیقی اسلام است، اظهار داشتند: این انقلاب هنوز هم برای اسلام شهید می دهد.
  • نماینده امام خامنه ای (دام ظله) با اشاره به علل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ابراز داشتند: این انقلاب پیروز شد چرا که امام راحل با باور به خدا، باور به خود و باور به مردم توانست این انقلاب را به ثمر برساند، امروز نیز تمام ویژگیهای برجسته امام راحل در وجود مبارک مقام معظم رهبری وجود دارد.
  • امام جمعه معزز تبریز با بیان اینکه برترین ویژگی امام راحل شجاعت ایشان بود، فرمودند: شجاعت در کنار مدیریت و معنویت امام راحل را می توان از علل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست، همین ویژگیهای برجسته امام خمینی(ره) بود که سبب شد شاه را ام الفساد و آمریکا را شیطان بزرگ بنامد.
  • حضرت آیت الله مجتهد شبستری، ساده زیستی و اعتقاد به خدا را از والاترین ویژگیهای امام خمینی(ره) برشمردند و ابراز داشتند: چه در دوران تبعید و چه در دوران رهبری نظام مقدس اسلامی ساده زیستی امام (ره) قابل توجه بود، مردم به جهت همین ساده زیستی و مردمی بودن امام به استقبال ایشان رفتند و پیرو ایشان بودند.
  • نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه این انقلاب به برکت اعتقاد مردم و برای صیانت از اسلام رخ داد، خاطرنشان کردند: نباید اجازه داد دشمن با نفوذ فرهنگی و اعتقادی، ملت را دچار تزلزل در دفاع از انقلاب کنند، مبادا با ترویج ابتذال و حرام، خون شهدا را پایمال کنیم.
  • رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع)، در بخش دیگری از سخنرانی فرمودند: اعلام آمار و ارقام مشکلات مردم را حل نمی کند، مردم مطالبه شان این است که حداقل ارزاق و کالاهای حیاتی اگر ارزان باشد، روشن می شود واقعاً نرخ تورم کاهش یافته و رشد اقتصادی حاصل شده است./