امروز امنیت و اقتدار کشور را مدیون شهدا و رزمندگان اسلام هستیم./ بعد از شهدا ما چه کرده ایم؟!

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، پیش از ظهر امروز؛ حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری در مراسم تشییع پیکر مطهر ۹شهید گمنام دوران دفاع مقدس و شهدای والامقام ابراهیم ندیمی و منصور محمدی، حضور پرشور مردم در این مراسم را نشان از وفاداری ملت به اسلام و مقام شامخ شهدا عنوان کردند و اظهار داشتند: رزمندگان دفاع مقدس در طول ۸سال در برابر استکبار جهانی و تهاجم دشمنان و دست نشانده آنها که چشم دیدن ایران اسلامی را نداشتند بر اساس اصول و آموزه های دینی ایستادند.
  • حضرت آیت الله مجتهدشبستری با تسلیت شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) به خطبه فدکیه حضرت در مسجد مدینه اشاره و افزودند: حضرت فاطمه زهرا (س) هنگام ایراد خطبه فدکیه و درخواست استیضاح حاکمان وقت، به خطبه جهاد رسیدند چراکه خداوند جهاد را برای اقدامات قبل و بعد جنگ واجب کرده است.
  • نماینده امام خامنه ای (دام ظله) با اشاره به تجزیه ایران در دوران حکومت سلاطین، خاطرنشان کردند: رزمندگان اسلام در طول ۸سال با مقاومت جانانه حتی یک وجب از خاک این کشور را به دست دشمن ندادند.
  • نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه رزمندگان دفاع مقدس با تکیه بر آرمان‌های امام راحل توانستند در جنگ پیروز شودند، ابراز داشتند: امروز امنیت و اقتدار کشور را مدیون شهدا و رزمندگان اسلام هستیم، به ویژه رهنمودهای ولایت، ما را در امنیت کامل قرار داده است.
  • حضرت آیت الله مجتهد شبستری با اشاره به نا امنی‌ها و شرایط حساس منطقه، فرمودند: امروز با مشاهده نا امنی‌های اطراف ایران، می بینیم که چه اتفاقاتی رخ می دهد، به برکت فداکاری شهدا و خانواده‌های معظم شهدا، پیشرفت‌ و توسعه علم و صنعت در کنار صنایع نظامی، برای کشور حاصل شده است.
  • رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت (ع)، درس تشییع پیکر مطهر شهدا را درس تحول روحی و ایستادگی در برابر دشمنان اسلام و انقلاب دانستند و تاکید فرمودند: امروز در برابر خون شهداء مسئولیم، امروز در برابر هجمه بزرگ ضد فرهنگی غرب که جوانان را مورد هدف قرار داده است ما چه کرده ایم؟!
  • نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به یاوه‌گویی‌های اخیر رییس جمهور تازه کار آمریکا، اظهار داشتند: ملت ایران از بلوف‌زنی دشمنان نمی هراسند و تا آخرین قطره‌ی خون خود از اسلام و انقلاب پاسداری و صیانت خواهند کرد./