اگر دشمنان کوچکترین تعرضی به مرزهای کشورمان بکنند، با پاسخ سخت و پشیمان کننده روبه رو خواهند شد./ شرایط کنونی کشورمان به مذاق غربی ها خوش نیامده است.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ عصر دوشنبه، حضرت آیت الله مجتهد شبستری در یادواره شهدای بخش ممقان که در مسجد امیرالمومنین علیه السلام برگزار شد، اظهار داشتند : مردم کشورمان امسال پرشورتر از سالهای قبل با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، جواب یاوه گویی های رئیس جمهور تازه کار آمریکا را خواهند داد و ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار را فریاد خواهند زد.
  • نماینده امام خامنه ای (دام ظله) با اشاره به تهدیدات روزهای اخیر ترامپ، ابراز داشتند: سخن از تهاجم نظامی آمریکا به ایران فقط بلوف سیاسی و ارعاب توخالی است چرا که دشمنان انقلاب می دانند اگر کوچکترین تعرضی به مرزهای کشورمان بکنند با پاسخ سخت و پشیمان کننده ایرانی ها روبه رو خواهند شد.
  • امام جمعه معزز تبریز، ایران را مستقل ترین و امن ترین کشور دنیا خواندند و خاطرنشان کردند: شرایط کنونی کشورمان و حضور مقتدرانه انقلاب اسلامی در عرصه بین المللی به مذاق غربی ها خوش نیامده است و آنها تلاش می کنند از هر طریق ممکن به خصوص جنگ نرم، به پیکره اجتماعی ایران ضربه وارد کنند.
  • حضرت آیت الله مجتهد شبستری با بیان اینکه امروز فضای مجازی به تهدید و مصیبت برای کشورمان تبدیل شده است، تاکید فرمودند: اگر مدیریت درستی در این فضا اعمال نشود ، برای جوانان به شدت آسیب زا خواهد بود.
  • نماینده مجلس خبرگان رهبری، یکی از علتهای افت علمی کشور در سالهای اخیر را مدیریت نشدن فضای اینترنت برشمردند و فرمودند: فضای مجازی موجب شده اوقات دانشجویان و دانش آموزان به جای اختصاص یافتن به تحقیق و مطالعه، در شبکه های اجتماعی بی محتوا و گاه مسموم تلف شود. شرکت جوانان در نمازجمعه، مجالس علمی و محافل قرآنی خنثی کننده جنگ فرهنگی دشمنان است./