تحول معنوی و فرهنگی کشور از برکات انقلاب اسلامی است./ شما مسئولان هر چه بتوانید بیشتر به مردم خدمت کنید، دعاهای مردم نیز شامل حال شما خواهد بود.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ صبح امروز، حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری در دیدار حمید چیت چیان وزیر نیرو ، اظهار داشتند: انقلاب اسلامی برکات فراوانی دارد و تحول معنوی و فرهنگی کشور از مهم ترین این برکات است.
  • نماینده امام خامنه ای (دام ظله) با بیان اینکه در زمان طاغوت فساد از هر جهت کشور را فراگرفته بود، ابراز داشتند: با حاکم شدن اسلام بر کشور خدمات از جهات مادی و معنوی که لازم بود، بر مردم عرضه شد و در دوران انقلاب اسلامی در سراسر کشور تحولاتی به وجود آمد.
  • امام جمعه تبریز با اشاره نبود برق در روستاها در زمان طاغوت، خاطرنشان کردند: روستاهای دارای ۱۰۰خانوار هم برق نداشت. الحمداله به برکت انقلاب اسلامی الان روستاهای دارای ۱۰ خانوار و کمتر از این نعمت برخوردارند، و انصافاً خدمات شایسته ای در این خصوص انجام گرفته است.
  • نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ساخت نیروگاه ها و سدها بیشتر بدست متخصصان داخلی انجام گرفته است، افزودند: امیدواریم به کمک و مدد خداوند متعال همه مشکلات اقتصادی کشورمان برطرف شود تا دولت بتواند بیش از پیش به مردم خدمت رسانی کنند.
  • رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع)، معضل دریاچه ارومیه را مهم دانستند و تاکید نمودند: هر چه سریع تر بر وضعیت بحرانی دریاچه ارومیه رسیدگی شود که نه تنها آذربایجان غربی و شرقی، بلکه سایر استان ها نیز در معرض خطر هستند.
  • معظم له در ادامه افزودند: مسئله دریاچه ارومیه به قدری اهمیت دارد که رئیس جمهور و هیئت دولت محترم در برنامه کاری خود قرار داده بودند. امیدواریم مسئله احیای دریاچه ارومیه هرچه سریع تر و باشتاب بیشتری انجام پذیرد تا نگرانی های موجود برطرف گردد.
  • حضرت آیت الله مجتهد شبستری، وزارت نیرو را منبع ثواب و خدمت رسانی دانست و ابراز داشتند: با توجه به اینکه نعمت آب و برق برای مردم مهم و حیاتی است، شما مسئولان هر چه بتوانید بیشتر به مردم خدمت کنید، دعاهای مردم نیز شامل حال شما خواهد بود.
  • نماینده ولی فقیه در استان در پایان مردم را به صرفه جویی در مصرف منابع انرژی آب و برق … دعوت کردند و تصریح نمودند: به فرموده رهبر معظم انقلاب، اقتصاد مقاومتی شامل دو رکن است؛ یکی تولید و دیگری صرفه جویی … و بایستی مردم شریف ایران به صرفه جویی در مصرف انرژی همت گمارند./