حضور حضرت آیت الله مجتهد شبستری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری، در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، با حضور در مسجد انگجی تبریز ضمن شرکت در انتخابات، در جمع خبرنگاران با اشاره به حساسیت انتخابات در کشور، اظهار داشتند: شرکت در انتخابات به معنای رقم زدن آینده است و باید همگی در این مورد احساس وظیفه کرده و به وظیفه شرعی و دینی خود عمل کنیم.
  • نماینده امام خامنه ای (دام ظله) با بیان اینکه شرکت در هر دو انتخابات امری ضروری است، ابراز داشتند: ریاست جمهوری باید مسائل و مشکلات کشور را حل کند و شوراهای شهر و روستا، بتوانند شهرها و روستاها را اداره کنند.
  • حضرت آیت الله مجتهد شبستری با اعلام اینکه دنیا باید متوجه شود که نظام جمهوری اسلامی ایران هرگز از فرمایشات مقام معظم رهبری کوتاهی نخواهد کرد، خاطرنشان کردند: مردم با صفوف فشرده در پای صندوق‌های رأی حاضر می شوند تا رأی و انتخاب خود را رقم زنند.
  • نماینده ولی فقیه در آذربایجانشرقی، شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات را وظیفه عقلی، شرعی و وجدانی هر ایرانی دانستند و تصریح کردند: این حماسه حضور نوعی حمایت مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری است.
  • امام جمعه تبریز در پایان با تأکید بر حضور اقشار مردم در پای صندوق‌های رأی، افزودند: حضور مردم حقیقتاً خاری در چشم دشمنان و پشتوانه‌ای برای شیعیان و مسلمانان خواهد بود./