حضور مردم در صحنه انتخابات، قدرت بازدارندگی دارد و دشمنان را مأیوس می کند.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ حضرت آیت الله مجتهدشبستری در آیین افتتاح مسجد حاج کاظم تبریز ابراز داشتند: گرچه مهمترین برنامه مساجد اقامه نماز است ولی نباید تنها در نماز جماعت خلاصه شود بلکه باید در مساجد کلاسهایی برای شناخت تفسیر قرآن و احکام اسلام به ویژه برای جوانان و نوجوانان تشکیل شود تا از تهاجم فرهنگی دشمن در امان بمانند.
  • نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه انقلابیون باید در مساجد حضور فعال داشته باشند، خاطرنشان کردند: این مساجد نعمت بزرگی است که می توان در آن به تمامی شبهات دینی جوانان پاسخ داد. از طریق این مکانهای مقدس بود که جوانهایی  پاک به دوران آمده و با انفاس قدسیه امام راحل در جبهه های نبرد علیه باطل جنگیدند و نگذاشتند حتی یک وجب از خاک این مملکت به دست دشمن بیفتد.
  • امام جمعه تبریز خطاب به هیات امنای مساجد تاکید فرمودند: در این مساجد هر چقدر می توانید اسلام و عقاید آن را هر بیشتر به جوانان بشناسانید.
  • حضرت آیت الله مجتهدشبستری با اشاره به اهمیت ولایت فقیه در جامعه اسلامی اظهار داشتند:  تا زمانیکه در این مملکت ولایت فقیه باشد، مردم مقاومت داشته باشند و رزمندگان روحیه شهادت طلبی خود را حفظ کنند، دشمن نمی تواند به این کشور فکر تعرض داشته باشد.
  • معظم له حضور مردم در صحنه انتخابات را موجب ناامیدی دشمنان خواندند و فرمودند: حضور ملت در پای صندوقهای رای نشان دهنده آن است که مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی را تنها نگذاشته اند و پشتیبان ولایت فقیه هستند.
  • نماینده مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزودند: همانگونه که موشکهای ما قدرت بازدارندگی در برابر دشمنان این کشور را دارد، حضور شما در صحنه انتخابات نیز قدرت بازدارندگی دارد و دشمنان را هراسان تر و مأیوس می کند./