دشمنان با تبلیغات فراوان تلاش دارند، اسلام را دین خشونت معرفی کنند./ انقلاب اسلامی را طبقه محرومان و مستضعفان به پیروزی رساندند.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ صبح امروز حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری در مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) استان آذربایجان شرقی، اظهار داشتند: دین اسلام با توجه به تبلیغات سوء دشمنان دین صلح و محبت است؛ طبق آیات و روایات، اسلام دینی بر صلح و محبت استوار شده و انسانها را به کمک و همیاری یکدیگر دعوت می کند. دشمنان با تبلیغات فراوان تلاش دارند، اسلام را دین خشونت معرفی کنند.
  • نماینده امام خامنه ای (دامت برکاته) در ادامه فرمودند: تعبیرات فراوانی وجود دارد که دین را با عناوینی چون محبت معرفی می کند اما در مقابل این دشمنان هستند که به دنبال معرفی بد دین هستند، در دین اسلام کمک به نیازمندان و محرومان بسیار تاکید شده است.
  • معظم له با اشاره به سیره ائمه معصومین علیه السلام در پرداخت صدقات به نیازمندان، ابراز داشتند: دین اسلام توصیه فراوران به پرداخت زکات  و صدقه کرده است و جایگاه صدقه را به قدری بالا دانسته است. به طوری که تعبیراتی وجود دارد که خود خدا صدقات را اخذ می کند، صدقه هفتاد نوع بلاء و مرگ ناگهانی را از انسان دور و غضب الهی را خاموش می کند.
  • نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انقلاب اسلامی را طبقه محرومان و مستضعفان به پیروزی رساندند، یادآور شدند: کمیته امداد برای حمایت از مستضعفان و در پی این انقلاب شکل گرفت، از امتیازات کمیته امداد؛ شناسایی نیازمندان واقعی و یاری رساندن به آنها است.
  • امام جمعه معزز تبریز با بیان اینکه مردم باید کمکهای خود را به دست کمیته امداد برسانند تا به دست نیازمندان واقعی برسد، افزودند: از جمله امتیازات کمیته امداد ایجاد اشتغال و خودکفاء کردن خانواده های نیازمند است، کمیته امداد با یک دار قالی ساده توانسته است خانواده نیازمندان را خودکفاء کند.
  • رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) بالاترین خدمت را خدمت فرهنگی به جامعه عنوان و تصریح کردند: با وجود جنگ نرم دشمن و هجمه سنگین فرهنگی، بهترین خدمت کار فرهنگی است، دشمن به دنبال ضربه زدن به اعتقادات جوانان و نوجوانان در رسانه و فضای مجازی است.
  • حضرت آیت الله مجتهد شبستری در پایان با تقدیر از زحمات آقای دشتی مدیر کل سابق، برای آقای کلامی مدیر کل جدید کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) آرزوی موفقیت کردند./