دیدار نمایندگان فعلی و سابق ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی

به گزارش دفتر حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی در جریان سفر چند روزه به استان تهران، جهت دیدار با آیت الله شبستری، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری به حوزه علمیه ایروانی تهران رفت.

وی در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات چندین ساله نماینده سابق ولی فقیه در استان به تشریح آخرین وضعیت حوزه علمیه آذربایجان پرداخت و اظهار داشت: تمام همت و تلاش خود را جهت افتتاح و راه‌اندازی حوزه علمیه ثامن الحجج(ع) تبریز به عنوان بزرگترین مرکز آموزش علوم اسلامی غرب کشور  به کار گرفته ایم.

حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم با اشاره به این‌که ارتقای ظرفیت پذیرش طلبه در حوزه علمیه برادران و توسعه مدارس علمیه خواهران در دستور کار قرار دارد، گفت: نیازمند بهره‌مندی از تجربه‌های ارزشمند آیت الله شبستری در جهت مدیریت و ارتقاء سطح حوزه های علمیه استان هستیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی همچنین ضمن بازدید از حوزه علمیه آیت الله ایروانی، با جمعی از طلاب این مرکز علوم دینی دیداری صمیمی داشت و مدیریت آیت الله شبستری در این حوزه را فرصتی مغتنم برای طلاب تهران عنوان کرد.