پیام حضرت آیت الله مجتهدشبستری به مناسبت پیروزی مردم فلسطین

بسم الله الرحمن الرحیم
وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ

نبرد ۱۲ روزه رزمندگان غیور و شجاع فلسطین که به درخواست و التماس آتش بس یکجانبه از سوی صهیونیستها منتهی گردید بیش از هر واقعیتی نشان داد که نیروی ایمان و صبر و مقاومت اسلامی عاقبتش ظفر، پیروزی و نصرت الهی است و بنیاد قدرتهای طاغوتی همانند خانه عنکبوت اسرائیل پوشالی و نابود شدنی است.

صهیونیست ها و حامیان آنان به ویژه رژیم جهانخوار و جنایتکار آمریکا باید بدانند دوران زورگوئی، غصب و تجاوز سپری گشته و ملت مظلوم فلسطین دیگر اعتنائی به عربده کشی ها و تهدیدات تو خالی آنها نخواهد کرد و تا آزادی قدس عزیز از پای نخواهند نشست.

اینجانب این انتفاضه غرور آفرین و قهرمانانه را به جوانان شجاع فلسطینی تبریک می گویم و به روان پاک همه شهدا خصوصاً سردار رشید حاج قاسم سلیمانی درود می فرستم که در این پیروزی جایش خالی است و رجاء واثق دارم که بفضل خداوند قادر متعال در آینده نه چندان دور آوارگان فلسطینی به خانه و کاشانه خود برگردند و با انتخابات آزاد سرنوشت خود را رقم بزنند که آن روز برای تمام مسلمانان و آزادی خواهان جهان روز عید و جشن بزرگتری خواهد بود.

همانطور که مقام معظم رهبری_دام ظله در پیامشان فرمودند باید ملت های مسلمان از دولت های خود پشتیبانی و حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین را مطالبه نمایند و مجازات همه عوامل موثر رژیم صهیونیستی و شخص نتانیاهو تحت پیگرد دادگاه های بین المللی قرار گیرد.
إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم

والسلام علیکم و رحمه الله
محسن مجتهد شبستری
۱ خرداد ۱۴۰۰

Mojtahedshabestari.ir