پیام آیت الله محسن مجتهد شبستری

پیام تبریک حضرت آیت الله مجتهد شبستری به مناسبت فرارسیدن سال جدید

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

تقارن و فرارسیدن آغاز بهار معنوی یعنی ماه رجب المرجب(ماه ریزش رحمت الهی) و آغاز بهار طبیعت، فروردین ماه را به فال نیک می گیریم. امید آنکه در سال جدید مسلمانان جهان به ویژه ملت شریف ایران مشمول رحمت های مادی و معنوی خداوند متعال واقع شوند.

حلول سال جدید را محضر مبارک رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و سایر مراجع تقلید و قاطبه ملت بزرگوار ایران به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

اگر چنانچه در سال گذشته فراز و فرودها، حوادث تلخ و شیرین داشتیم، از درگاه خالق مدبرالامور تقاضا داریم که سال ۹۷ مشحون از وقایع شیرین و پیشرفتهای مادی و معنوی باشد.

رجاء واثق آنکه با جدی گرفتن و اجرا کامل رهنمودهایی که مقام معظم رهبری(دام ظله) در پیام نوروزی در طلیعه سال جدید مبنی بر «حمایت از کالای ایرانی» به وسیله مسؤولان و تمام آحاد ملت شاهد شکوفایی تولید و رفع معضل بیکاری جوانان عزیز باشیم. قطعا مسؤولان محترم با جلوگیری و مهار قاطعانه از واردات بی رویه و مبارزه جدی با قاچاق کالا، همچنین تلاش و فعالیت بیشتر کارآفرینان و کارگران عزیز زمینه تحقق رهنمودهای رهبر بزرگوار و رمز اساسی پیاده شدن اقتصاد مقاومتی در اصلاح معیشت قشر محروم و مستضعف فراهم گردد. همانطور که توجه به مسائل فرهنگی و حفظ ارزشهای اسلامی به ویژه در این ماه های بسیار با فضیلت و شریف ضروری است.

محسن مجتهد شبستری