کمرنگ شدن حضور مردم عرصه را برای سلطه استکبار فراهم می کند.

  • به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي و امام جمعه تبريز؛ پیش از ظهر امروز جلسه سیاست گذاری و برنامه ریزی یوم الله ۱۳آبان و سی و هفتمین سالگرد شهادت اولین شهید محراب حضرت آیت الله قاضی طباطبایی در آذربایجان شرقی با حضور حضرت آیت الله مجتهد شبستری و نیز حجت الاسلام و المسلمین تقی زاده رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و جمعی از مسئولان سایر نهادها برگزار و در خصوص برگزاری هر چه باشکوه تر مراسمات ویژه این ایام بحث و گفت و گو شد.
  • نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در این جلسه با تاکید بر لزوم فراهم کردن زمینه های حضور حداکثری مردم در صحنه ها و عرصه های مختلف خاطر نشان کردند: هرگاه آحاد مردم عرصه را خالی کنند زمینه برای سلطه استکبار فراهم می شود.
  • امام جمعه تبریز در ادامه سخنان خود با اشاره به تداوم بدخواهی های نظام سلطه بویژه آمریکا در عدم پایبندی به تعهدات خود در قالب برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) تصریح کردند: برجام ثابت کرد که آمریکا قابل اعتماد نیست، به گواه تاریخ آمریکا یکی از بدخواهان مردم ایران در طول اعصار مختلف بوده است.
  • ایشان ایجاد درگیری های کنونی در منطقه و فتنه های تکویری و وهابی را ادامه سیاست های پلید شیطان بزرگ آمریکا دانست و افزودند: مردم هوشیار ایران با حضور پر رنگ در راهپیمایی یوم الله 13آبان مراتب انزجار خود را به گوش جهانیان خواهند رساند.
  • نماینده مجلس خبرگان رهبری شرکت در راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان را وظیفه شرعی و ملی هر ایرانی عنوان کردند و از تمامی هم استانی ها خواستند تا با حضور گسترده خود با آرمان های رفیع امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کنند.
  • حضرت آیت الله مجتهد شبستری به مراتب علمی و مبارزاتی حضرت آیت الله قاضی طباطبایی اشاره و فرمودند: این شخص تمامی عمر پر برکت خود را صرف اسلام و انقلاب اسلامی کرد.
  • رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در پایان با تاکید بر برگزاری هرچه با شکوه تر سی و هفتمین سالروز شهادت اولین شهید محراب در دهم آبان ماه، از تمامی دستگاه های اجرایی استان خواستند تا با اتخاذ تصمیمات جامع مراتب لازم را فراهم آورند./