کمیته امداد محل خدمت به نیازمندان است./ مردم باید بدانند که کمیته امداد چه خدماتی به نیازمندان ارائه می کند.

  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز؛ پیش از ظهر امروز در آستانه سالروز تأسیس کمیته امداد و آغاز هفته احسان و نیکوکاری، مدیران و معاونان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان آذربایجان شرقی با حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری دیدار کردند، در این دیدار معظم له با بیان اینکه کمیته امداد محل خدمت به نیازمندان است، اظهار داشتند: جامعه ای که از مکتب علوی پیروی می کند نمی تواند در قبال انسانهای نیازمند بی تفاوت بماند و باید احساس مسئولیت کند.
  • نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه در آیات و روایات اسلامی توصیه های فراوانی برای احسان، انفاق و کمک به نیازمندان شده است، ابراز داشتند: پرداخت صدقه سبب خاموش شدن غضب خداوند می شود و همچنین بلاها را برمی گرداند.
  • امام جمعه تبریز با بیان اینکه خودکفایی مددجویان گام بلند و مثبت کمیته امداد است، خاطرنشان کردند: کمیته امداد برای خودکفائی مددجویان قدم بزرگی برداشته و با پرداخت وام اشتغال برای خانواده های تحت حمایت اشتغالزایی کرده است، این مایه عزت کشور و حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری است.
  • نماینده مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از خدمات کمیته امداد به نیازمندان، تاکید فرمودند: اعتماد مردم به کمیته امداد مستلزم اعلام بیلان کاری است، مردم باید بدانند که کمیته امداد چه خدماتی به نیازمندان ارائه می کند.
  • رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) با تاکید به اینکه حیثیت و کرامت خانواده های نیازمند همیشه باید حفظ تا به آبروی آنان لطمه وارد نشود، یادآور شدند: ایتام و خانواده های نیازمند در آستانه سال نو و برگزاری جشن نیکوکاری به کمک بیشتر مردم احتیاج دارند، خوشحال کردن دل فقرا مایه سعادت آدمی است و پاداش دنیوی و اخروی دارد.
  • حضرت آیت الله مجتهدشبستری با انتقاد از فاصله طبقاتی در جامعه، اظهار داشتند: در جامعه ما عده ای به نان شب محتاجند و عده ای هم زندگی اشرافی و تجملاتی دارند و این اسباب رنج همه است./